17 896,17 zł/m2 cena: 655 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie  w świetnej lokalizacji - na Starych Bielanach tuż przy stacji metra.

Słoneczne, dwustronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Kasprowicza.

Pokój dzienny , sypialnia, kuchnia w aneksie w przedpokoju ( możliwość przeniesienia do pokoju), łazienka z WC, przedpokój.

Lokal do własnej aranżacji , wszystkie pomieszczenia rozkładowe.

Na podłodze położony jest parkiet. Lokal jest własnościowy, ma założoną KW. Wysokość pomieszczeń 2,72m.

Ciepła woda miejska, okna PCV z widokiem na kamienice Starych Bielan.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 3-4m2. Niski czynsz - 600 zł. .
Istnieje możliwość także korzystania ze wspólnej suszarni na strychu,  a także parkowania auta na terenie wewnętrznym.  

Budynek jest z cegły z lat piendziesiątych.

Bardzo dobra lokalizacja, dużo zieleni, dostęp do komunikacji miejskiej, metro 50 m.

 W okolicy znajduje się sporo klimatycznych kafejek, restauracji, także czytelnia, sklepy i obiekty usługowe jak poczta, przychodnia. Niedaleko jest bazar na Wolumenie.  Blisko do AWF, lasku Bielańskiego, parków oraz ścieżek rowerowych

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WST-MS-6292
Powierzchnia 36,60 m²
Powierzchnia użytkowa 36,60 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła stara
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1954
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 20 9
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni ciemna
Podłoga kuchni deski
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba przedpokoi 1

mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6904

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – przy ul. Marymonckiej, tuż przy stacji Metra Słodowiec.    Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym: -widny pokój z ekspozycją południową i wyjściem na balkon -oddzielna, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 468 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka

Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6905

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan deweloperski.  Piwnica ok.4m2. Kamienica z 1955 roku, wysoki parter, okna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
18 500,00 zł
cena 629 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia

Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6911

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra ! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec . Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów — idealny zarówno dla siebie, jak i inwestycyjnie. Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
19 305,56 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza

Warszawa, Bielany, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6930

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach blisko metra oraz AWF -u. Pokój dzienny z balkonem,  sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz  przedpokój. Lokal dwustronny, widny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. . Media miejskie. Kamienica ...

Powierzchnia
36,66 m2
Cena za m2
16 884,89 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka