nowa oferta
19 729,73 zł/m2 cena: 730 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu.

Ustawny pokój dzienny z małym balkonem, sypialnia z dużą szafą, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój .

Bardzo ładny, funkcjonalny rozkład. Lokal dwustronny, widny, cichy, w stanie bardzo dobrym.

Budynek po termomodernizacji, nowe windy, klatka schodowa czysta po remoncie.

Położenie w cichej części osiedla, blisko metro, autobusy, tramwaje. Pełna infrastruktura miejska.

Do stacji metra Marymont jest około 600 metrów, od  strony ul. Broniewskiego i ul. Słowackiego znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe.

W pobliżu szybki wyjazd na trasę S8 w kierunku Poznania i Gdańska, co zapewnia komfortowe połączenie również dla osób często podróżujących samochodem.

Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe znajdujące się na terenie zamkniętym za bramą elektryczną.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WST-MS-6999
Powierzchnia 37,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 1,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana rama H
Standard
Liczba pięter w budynku 10
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Spółdzielcze wł. - księga
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Widok na podwórko
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 16 10
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni stała zabudowa
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki prysznic
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,00 m2

mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6842

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem,, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po wymianie, ciepła woda miejska. Mieszkanie w stanie dobrym, do odświeżenia. ...

Powierzchnia
40,07 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 940,10 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka

Warszawa, Żoliborz, Anny German
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6900

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa.  Lokal starannie wykończony, umeblowany, kuchnia wyposażona w sprzęty AGD. Komfortowe ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Anny German

Warszawa, Żoliborz, Anny German
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6917

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Anny German

Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6920

Powierzchnia
40,07 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 940,10 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka