nowa oferta
100,40 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Kawalerka położona przy stacji Metra Dworzec Gdański.
Na powierzchni  24,9 m2 znajduje się ustawny pokój z wyjściem na mały balkon, aneks kuchenny, łazienka z wanną oraz przedpokój. 
Ekspozycja okien na zachód. Lokal bardzo widny, cichy, ciepły, umeblowany ze sprzętem AGD, nową pralką. Zamontowana klimatyzacja.

Wszystkie media są miejskie.Piony zostały wymienione. 
Lokal w stanie bardzo dobrym. 
Okna PCV.

Cena najmu: 2500 zł + zmienny czynsz administracyjny 700 zł + prąd + gaz + do rozliczenia zaliczki za wodę i ogrzewanie. Kaucja 2500 zł. 

Najem okazjonalny, koszta notariusza po połowie. Umowa na rok z możliowścią przedłużenia.
Budynek jest ocieplony, teren zamknięty.

Bardzo dobra lokalizacja, stacja Metra, przystanek tramwajowy i autobusowy.
Jednocześnie dostęp do dużej ilości zieleni. 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WST-MW-6982
Powierzchnia 24,90 m²
Powierzchnia użytkowa 24,90 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 1,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana rama H
Kaucja zabezp. 2500
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 19
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni zabudowa kuchenna
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 2,00 m2
Podłoga przedpokoi gres

Warszawa, Wola, Muranów, Nowolipie
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6859

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie!!! Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, mniejszej łazienki z wanną oraz przedpokoju z szafą. Lokal jest  wyposażony w meble. Piony zostały wymienione.  Czynsz wynosi 3000 zł + opłaty licznikowe ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
71,43 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Muranów, Nowolipie

Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6897

Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz !!! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym ,strzeżonym osiedlu, na pograniczu Żoliborza i Bielan, przy ulicy Rudnickiego. Idealna propozycja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego

Warszawa, Bielany, Młociny, Heroldów
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6906

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do wprowadzenia, umeblowany. Budynek zadbany, klatki schodowe czyste. Znakomita lokalizacja ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
80,56 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Młociny, Heroldów

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Armii Ludowej
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6910

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w zadbanym budynku przy Alei Armii Ludowej 7 w Warszawie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki z wanną. Mieszkanie jest w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,61 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Armii Ludowej