nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego

Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6983

Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz !!! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym ,strzeżonym osiedlu, na pograniczu Żoliborza i Bielan, przy ulicy Rudnickiego. Idealna propozycja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Dymińska

Warszawa, Żoliborz, Dymińska
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6982

Kawalerka położona przy stacji Metra Dworzec Gdański. Na powierzchni  24,9 m2 znajduje się ustawny pokój z wyjściem na mały balkon, aneks kuchenny, łazienka z wanną oraz przedpokój.  Ekspozycja okien na zachód. Lokal bardzo widny, cichy, ciepły, umeblowany ze sprzętem ...

Powierzchnia
24,90 m2
Cena za m2
100,40 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Dymińska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6981

Funkcjonalne ,  urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie IDEALNE jest dla osób ceniących sobie bliskość ścisłego centrum . Mieszkanie o pow. ok. 28 mkw składa się z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
28,00 m2
Cena za m2
82,14 zł
cena 2 300
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza

Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6980

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra ! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec . Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów — idealny zarówno dla siebie, jak i inwestycyjnie. Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
19 305,56 zł
cena 695 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Armii Ludowej

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Armii Ludowej
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6979

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w zadbanym budynku przy Alei Armii Ludowej 7 w Warszawie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki z wanną. Mieszkanie jest w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,61 zł
cena 3 100
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6978

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Próżnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia Północnego.   Mieszkanie ma funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń. Składa się z ustawnego pokoju ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 821,43 zł
cena 639 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem