nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6967

Wyjątkowa kawalerka 30 m² | ul. Floriańska, Warszawa | widok na Stare Miasto i park przy ZOO Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona przy ul. Floriańskiej w Warszawie. Mieszkanie po remoncie kilka lat temu, z dużym potencjałem – idealne zarówno ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6955

Funkcjonalne ,  urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie IDEALNE jest dla osób ceniących sobie bliskość ścisłego centrum . Mieszkanie o pow. ok. 28 mkw składa się z pokoju dziennego ...

Powierzchnia
28,00 m2
Cena za m2
82,14 zł
cena 2 300
nowa oferta
dom na wynajem - Stare Babice, Blizne Jasińskiego, ks. Piotra Skargi

Stare Babice, Blizne Jasińskiego, ks. Piotra Skargi
dom na wynajem

WST-DW-6948

Do wynajmu parterowy dom z ogrodem. Lokal składa się z przedsionka, widnej, oddzielonej kuchni, salonu, dwóch sypialni oraz przechodniego pokoju wypoczynkowo - telewizyjnego, widnej  łazienki z wanną i prysznicem. Dodatkowo jest pokój z łazienką , który ma również ...

Powierzchnia
115,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
53,91 zł
cena 6 200

Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6941

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – przy ul. Marymonckiej, tuż przy stacji Metra Słodowiec.    Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym: -widny pokój z ekspozycją południową i wyjściem na balkon -oddzielna, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 468 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka

Warszawa, Bielany, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6930

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach blisko metra oraz AWF -u. Pokój dzienny z balkonem,  sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz  przedpokój. Lokal dwustronny, widny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. . Media miejskie. Kamienica ...

Powierzchnia
36,66 m2
Cena za m2
16 884,89 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka

Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6920

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem,, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po wymianie, ciepła woda miejska. Mieszkanie w stanie dobrym, do odświeżenia. ...

Powierzchnia
40,07 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 940,10 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem