Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6897

Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz !!! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym ,strzeżonym osiedlu, na pograniczu Żoliborza i Bielan, przy ulicy Rudnickiego. Idealna propozycja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lucjana Rudnickiego

Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6894

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2, Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy z 1950 r. usytuowanej między ulicą Elektoralną a placem Mirowskim. ...

Powierzchnia
45,39 m2
Cena za m2
19 387,53 zł
cena 880 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna

Marki, Jastrzębia
dom na sprzedaż

WST-DS-6893

Bezczynszowy,, gotowy  do zamieszkania, przestronny  segment skrajny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni 131,67 m² po podłodze (z czego 111,67m² to powierzchnia użytkowa), w bardzo dobrej lokalizacji (tuż obok węzeł komunikacyjny trasy S8), w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
111,67 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 775,77 zł
cena 1 315 000
dom na sprzedaż - Marki, Jastrzębia

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6892

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Próżnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia Północnego.   Mieszkanie ma funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń. Składa się z ustawnego pokoju ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 821,43 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna

Warszawa, Śródmieście, Muranów, Karmelicka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6884

3 pokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone , Śródmieście , zielony Muranów , ul. Karmelicka. Mieszkanie o powierzchni 51,9 m kw + piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wykonczone w najwyższym standardzie: wymienione wszystkie instalacje, drzwi wejściowe, ...

Powierzchnia
51,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 905,59 zł
cena 1 085 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Muranów, Karmelicka

Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6878

Apartament 144,5 m² | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19  Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m², położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie składa się z 4 pokoi:przestronnego salonu ...

Powierzchnia
144,50 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 678,20 zł
cena 2 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem