nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia

Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6989

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan deweloperski.  Piwnica ok.4m2. Kamienica z 1955 roku, wysoki parter, okna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
18 500,00 zł
cena 629 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna

Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6988

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2, Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy z 1950 r. usytuowanej między ulicą Elektoralną a placem Mirowskim. ...

Powierzchnia
45,39 m2
Cena za m2
19 387,53 zł
cena 880 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego

Warszawa, Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6987

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Lokal posiada bardzo duży potencjał aranżacyjny – dzięki widnej kuchni istnieje możliwość zmiany układu i wydzielenia drugiego ...

Powierzchnia
34,98 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 695,83 zł
cena 619 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Marki, Jastrzębia

Marki, Jastrzębia
dom na sprzedaż

WST-DS-6986

Bezczynszowy,, gotowy  do zamieszkania, przestronny  segment skrajny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni 131,67 m² po podłodze (z czego 111,67m² to powierzchnia użytkowa), w bardzo dobrej lokalizacji (tuż obok węzeł komunikacyjny trasy S8), w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
111,67 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 775,77 zł
cena 1 315 000
dom na sprzedaż - Marki, Jastrzębia
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Muranów, Nowolipie

Warszawa, Wola, Muranów, Nowolipie
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6985

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie!!! Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, mniejszej łazienki z wanną oraz przedpokoju z szafą. Lokal jest  wyposażony w meble. Piony zostały wymienione.  Czynsz wynosi 3000 zł + opłaty licznikowe ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
71,43 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Muranów, Nowolipie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Młociny, Heroldów

Warszawa, Bielany, Młociny, Heroldów
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6984

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do wprowadzenia, umeblowany. Budynek zadbany, klatki schodowe czyste. Znakomita lokalizacja ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
80,56 zł
cena 2 900