nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Karola Dickensa

Warszawa, Ochota, Karola Dickensa
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6977

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Ochota - Rakowiec przy ul. Władysława Dickensa.  Mieszkanie ma powierzchnię 35,24 m2, znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku (bez windy). Do dyspozycji salon, sypialnia, łazienka, oddzielna kuchnia. Mieszkanie ...

Powierzchnia
35,24 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
74,63 zł
cena 2 630
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Karola Dickensa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
mieszkanie na wynajem

WST-MW-6976

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2016 r. na Żoliborzu Artystycznym. Salon z aneksem kuchennym, wyposażenie AGD (telewizor, płyta , piekarnik zmywarka  ), sypialnia (łóżko z nowym materacem), łazienka z prysznicem ( pralka), otwarty przedpokój z szafą ...

Powierzchnia
38,91 m2
Cena za m2
84,81 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka

Warszawa, Bielany, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6973

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach blisko metra oraz AWF -u. Pokój dzienny z balkonem,  sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz  przedpokój. Lokal dwustronny, widny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. . Media miejskie. Kamienica ...

Powierzchnia
36,66 m2
Cena za m2
16 884,89 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6970

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6969

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój z dużą szafą. - balkon. Lokal wykończony, do odświeżenia (możliwość wprowadzenia się ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 557,00 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga

Warszawa, Wola, Jana Ostroroga
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6968

Dwa pokoje z ogródkiem w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z tarasem i ogródkiem, kuchnia w aneksie, sypialnia, łazienka oraz mały przedpokój. Całe wyposażenie w cenie.  Mieszkanie zaprojektowane ...

Powierzchnia
31,50 m2
Cena za m2
25 047,62 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga