Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6904

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – przy ul. Marymonckiej, tuż przy stacji Metra Słodowiec.    Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym: -widny pokój z ekspozycją południową i wyjściem na balkon -oddzielna, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 468 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6903

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Ustawny pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia (aneks), łazienka z wanną oraz przedpokój z dużą garderobą. Możliwość podzielenia na dwa pokoje. Stan bardzo dobry, do wprowadzenia. Osiedle posiada park wewnętrzny ze ...

Powierzchnia
34,68 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 589,39 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6902

Wyjątkowa kawalerka 30 m² | ul. Floriańska, Warszawa | widok na Stare Miasto i park przy ZOO Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona przy ul. Floriańskiej w Warszawie. Mieszkanie po remoncie, z dużym potencjałem – idealne zarówno do zamieszkania, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Stare Babice, Blizne Jasińskiego, ks. Piotra Skargi
dom na wynajem

WST-DW-6901

Do wynajmu parterowy dom z ogrodem. Lokal składa się z przedsionka, widnej, oddzielonej kuchni, salonu, dwóch sypialni oraz przechodniego pokoju wypoczynkowo - telewizyjnego, widnej  łazienki z wanną i prysznicem. Dodatkowo jest pokój z łazienką , który ma również ...

Powierzchnia
115,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
53,91 zł
cena 6 200
dom na wynajem - Stare Babice, Blizne Jasińskiego, ks. Piotra Skargi

Warszawa, Żoliborz, Anny German
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6900

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa.  Lokal starannie wykończony, umeblowany, kuchnia wyposażona w sprzęty AGD. Komfortowe ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Anny German

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6898

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza