nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6970

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6969

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój z dużą szafą. - balkon. Lokal wykończony, do odświeżenia (możliwość wprowadzenia się ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 557,00 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga

Warszawa, Wola, Jana Ostroroga
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6968

Dwa pokoje z ogródkiem w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z tarasem i ogródkiem, kuchnia w aneksie, sypialnia, łazienka oraz mały przedpokój. Całe wyposażenie w cenie.  Mieszkanie zaprojektowane ...

Powierzchnia
31,50 m2
Cena za m2
25 047,62 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6967

Wyjątkowa kawalerka 30 m² | ul. Floriańska, Warszawa | widok na Stare Miasto i park przy ZOO Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona przy ul. Floriańskiej w Warszawie. Mieszkanie po remoncie kilka lat temu, z dużym potencjałem – idealne zarówno ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6941

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – przy ul. Marymonckiej, tuż przy stacji Metra Słodowiec.    Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym: -widny pokój z ekspozycją południową i wyjściem na balkon -oddzielna, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 468 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka

Warszawa, Bielany, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6930

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach blisko metra oraz AWF -u. Pokój dzienny z balkonem,  sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz  przedpokój. Lokal dwustronny, widny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. . Media miejskie. Kamienica ...

Powierzchnia
36,66 m2
Cena za m2
16 884,89 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem