nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Włościańska

Warszawa, Żoliborz, Włościańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6999

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Ustawny pokój dzienny z małym balkonem, sypialnia z dużą szafą, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój . Bardzo ładny, funkcjonalny rozkład. Lokal dwustronny, widny, cichy, w stanie bardzo dobrym. Budynek ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 729,73 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Włościańska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga

Warszawa, Wola, Jana Ostroroga
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6998

Dwa pokoje z ogródkiem w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z tarasem i ogródkiem, kuchnia w aneksie, sypialnia, łazienka oraz mały przedpokój. Całe wyposażenie w cenie.  Mieszkanie zaprojektowane ...

Powierzchnia
31,50 m2
Cena za m2
25 047,62 zł
cena 789 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Jana Ostroroga
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6997

Wyjątkowa kawalerka 30 m² | ul. Floriańska, Warszawa | widok na Stare Miasto i park przy ZOO. Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych). Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona przy ul. Floriańskiej w Warszawie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka

Warszawa, Bielany, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6996

Przestronna kawalerka w kamienicy na Starych Bielanach. Pokój dzienny z balkonem, widna  kuchnia, łazienka oraz  przedpokój. Układ pomieszczeń daje możliwość zrobienia 2 pokoi i kuchni w korytarzu, który w tym mieszkaniu jest całkiem duży. W bliźniaczych mieszkaniach ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 090,91 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Marymoncka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6994

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6993

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój z dużą szafą. - balkon. Lokal wykończony, do odświeżenia (możliwość wprowadzenia się ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 557,00 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
Kryteria wyszukiwania

rozumiem