Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6920

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem,, sypialnia, kuchnia oddzielna-ciemna, łazienka z wanną, przedpokój z szafą. Instalacje częściowo po wymianie, ciepła woda miejska. Mieszkanie w stanie dobrym, do odświeżenia. ...

Powierzchnia
40,07 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 940,10 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Bieniewicka

Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6919

Apartament 144,5 m² | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19  Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m², położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie składa się z 4 pokoi:przestronnego salonu ...

Powierzchnia
144,50 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 678,20 zł
cena 2 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego

Warszawa, Żoliborz, Anny German
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6917

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa.  Lokal starannie wykończony, umeblowany, kuchnia wyposażona w sprzęty AGD. Komfortowe ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Anny German

Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6911

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra ! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec . Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów — idealny zarówno dla siebie, jak i inwestycyjnie. Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
19 305,56 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza

Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6905

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan deweloperski.  Piwnica ok.4m2. Kamienica z 1955 roku, wysoki parter, okna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
18 500,00 zł
cena 629 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia

Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6904

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – przy ul. Marymonckiej, tuż przy stacji Metra Słodowiec.    Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym: -widny pokój z ekspozycją południową i wyjściem na balkon -oddzielna, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 468 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Słodowiec, Marymoncka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem