Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6903

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Ustawny pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia (aneks), łazienka z wanną oraz przedpokój z dużą garderobą. Możliwość podzielenia na dwa pokoje. Stan bardzo dobry, do wprowadzenia. Osiedle posiada park wewnętrzny ze ...

Powierzchnia
34,68 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 589,39 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Praga-Północ, Floriańska
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6902

Wyjątkowa kawalerka 30 m² | ul. Floriańska, Warszawa | widok na Stare Miasto i park przy ZOO Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona przy ul. Floriańskiej w Warszawie. Mieszkanie po remoncie, z dużym potencjałem – idealne zarówno do zamieszkania, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Floriańska

Warszawa, Żoliborz, Anny German
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6900

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa.  Lokal starannie wykończony, umeblowany, kuchnia wyposażona w sprzęty AGD. Komfortowe ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Anny German

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6898

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6894

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2, Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy z 1950 r. usytuowanej między ulicą Elektoralną a placem Mirowskim. ...

Powierzchnia
45,39 m2
Cena za m2
19 387,53 zł
cena 880 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6892

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Próżnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia Północnego.   Mieszkanie ma funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń. Składa się z ustawnego pokoju ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 821,43 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Próżna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem