Warszawa, Śródmieście, Muranów, Karmelicka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6884

3 pokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone , Śródmieście , zielony Muranów , ul. Karmelicka. Mieszkanie o powierzchni 51,9 m kw + piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wykonczone w najwyższym standardzie: wymienione wszystkie instalacje, drzwi wejściowe, ...

Powierzchnia
51,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 905,59 zł
cena 1 085 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Muranów, Karmelicka

Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6878

Apartament 144,5 m² | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19  Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m², położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie składa się z 4 pokoi:przestronnego salonu ...

Powierzchnia
144,50 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 678,20 zł
cena 2 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Słomińskiego

Warszawa, Bielany, Rudzka
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6876

Trzypokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza w nowej inwestycji znanego dewelopera Skanska. Lokal składa się z salonu z widną, otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni z szafami, łazienki z wanną oraz przedpokoju z szafą wnękową. Mieszkanie ...

Powierzchnia
61,42 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24 829,05 zł
cena 1 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Rudzka

Warszawa, Białołęka, Żerań, Krzyżówki
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6874

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej, kameralnej  inwestycji na osiedlu Atal Marina Apartamenty.   Mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, kącik czytelniczy.  Słoneczny ...

Powierzchnia
57,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 968,82 zł
cena 1 089 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Żerań, Krzyżówki

Warszawa, Żoliborz, Władysława Broniewskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6872

Urocza kawalerka  na Żoliborzu w pobliżu placu Grunwaldzkiego. Przestronny, widny pokój z pojemną szafą Komandor , kuchnia w aneksie w przedpokoju , łazienkach z oknem -prysznic , przedpokój z szafą. Lokal po remoncie kilka lat temu , wymieniono elektrykę, piony ...

Powierzchnia
25,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
19 215,69 zł
cena 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Władysława Broniewskiego

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6869

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój z dużą szafą. - balkon. Lokal wykończony, do odświeżenia (możliwość wprowadzenia się ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 557,00 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
Kryteria wyszukiwania

rozumiem