nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6994

Do sprzedaży  Kawakerka  na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w SOHO  BY YAREAL- pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte, możliwość przejęcia najmu.   Lokal znajduje się na 1 piętrze z windą, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
22 900,00 zł
cena 687 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku

Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6993

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój z dużą szafą. - balkon. Lokal wykończony, do odświeżenia (możliwość wprowadzenia się ...

Powierzchnia
30,70 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 557,00 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Obrońców Tobruku
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia

Warszawa, Bielany, al. Aleja Zjednoczenia
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6989

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan deweloperski.  Piwnica ok.4m2. Kamienica z 1955 roku, wysoki parter, okna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
18 500,00 zł
cena 629 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna

Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6988

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2, Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy z 1950 r. usytuowanej między ulicą Elektoralną a placem Mirowskim. ...

Powierzchnia
45,39 m2
Cena za m2
19 387,53 zł
cena 880 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Elektoralna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego

Warszawa, Ochota, Walentego Skorochód-Majewskiego
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6987

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Lokal posiada bardzo duży potencjał aranżacyjny – dzięki widnej kuchni istnieje możliwość zmiany układu i wydzielenia drugiego ...

Powierzchnia
34,98 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 695,83 zł
cena 619 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza

Warszawa, Bielany, Jana Kasprowicza
mieszkanie na sprzedaż

WST-MS-6980

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra ! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec . Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów — idealny zarówno dla siebie, jak i inwestycyjnie. Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
19 305,56 zł
cena 695 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem